Przejdź do treści Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do stopki Przejdź do deklaracji dostępności

Konkurs grantowy „Równać szanse” 2017

16 sierpnia Polska Fundacja Dzieci i Młodzieży ogłosiła nową edycję Regionalnego Konkursu Grantowego. Celem konkursu jest wsparcie projektów, których podstawę stanowi rozwój u młodych ludzi umiejętności społecznych przydatnych zarówno w ich obecnym, jak i dorosłym życiu.

W konkursie będzie można otrzymać dotację w wysokości do 8 500 zł. Podmiotami uprawnionymi do udziału są organizacje pozarządowe (zarejestrowane w KRS lub w ewidencji prowadzonej przez Starostów), w tym OSP, a także miejskie i gminne domy kultury, powiatowe, miejskie i gminne biblioteki oraz nieformalne grupy dorosłych z miejscowości do 20 000 mieszkańców. Projekty będą realizowane między 1 lutego 2018 roku a 31 sierpnia 2018 roku.

Celem konkursu jest wsparcie przedsięwzięć, których podstawę stanowi rozwój u młodych ludzi (w wieku 13-19 lat, z miast i wsi do 20 tysięcy mieszkańców) umiejętności społecznych przydatnych zarówno w ich obecnym, jak i dorosłym życiu.
 

Termin składania wniosków mija 25 października 2017 roku (godzina 12.00).
Informacje o konkursie, zasady i kryteria oceny merytorycznej oraz link do elektronicznego formularza znajdują się na stronie www.rownacszasne.pl

Zapraszamy do kontaktu z Regionalnym Partnerem – Stowarzyszeniem Instytut Zachodni, zarówno mailowego – rownacszanse@siz.poznan.pl oraz telefonicznego.

W każdy wtorek i czwartek w godzinach 13.00-17.00 czynna jest infolinia pod numerem 784 878 240.

Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie!

Proponujemy Państwu również udział w bezpłatnych, jednodniowych szkoleniach, które we wrześniu odbędą się w pięciu miastach w Polsce. Są jeszcze wolne miejsca! Szkolenia dotyczą pisania wniosku, planowania i realizacji projektu w ramach Programu „Równać Szanse”.

Więcej informacji i rejestracja na szkolenia na stronie www.rownacszanse.plv

13 wrz 2017