Przejdź do treści Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do stopki Przejdź do deklaracji dostępności

Zapraszamy organizacje pozarządowe do udziału w Festiwalu „Ludzie dla Ludzi”

Starostwo Powiatowe w Kartuzach wspólnie z Radą Organizacji Pozarządowych Powiatu Kartuskiego zapraszają organizacje pozarządowe na organizowany w dniu 7 września 2019 r. na stadionie gminnym w Chmielnie Festiwal „Ludzie dla Ludzi” – święto organizacji pozarządowych.

Festiwal rozpocznie się rano meczem piłki siatkowej i piłki nożnej. W przeciwnych drużynach grać będą przedstawiciele organizacji pozarządowych i samorządowcy. W godzinach popołudniowych festiwal przeniesie się na płytę stadionu gdzie zaplanowane są konkursy, występy taneczne i wokalne utalentowanych mieszkańców powiatu kartuskiego. Tutaj zachęcamy, aby przedstawiciele organizacji zaprezentowali swoją działalność w formie stoiska lub innego rodzaju działania. Najciekawsze stoisko zostanie nagrodzone. Ponadto odbędzie się konkurs dla kół gospodyń wiejskich o Widelec Starosty Kartuskiego za najlepsze pierogi – koła gospodyń wiejskich już teraz zapraszamy do zgłaszania się na ten konkurs. Festiwal zakończy koncert zespołu JARY Oddział Zamknięty.

Organizatorzy zapraszają do zgłaszania swojego udziału w Festiwalu do dnia 30 lipca 2019 r. na formularzu do pobrania z zamieszczonego poniżej linka oraz określenia formy w jakiej będziecie Państwo brać w nim udział.

https://www.kartuskipowiat.com.pl/aktualnosci/zapraszamy-organizacje-pozarzadowe-do-udzialu-w-festiwalu-ludzie-dla-ludzi

W przypadku jakichkolwiek pytań – kontakt z Wydziałem Ochrony Zdrowia i Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi pod numerem tel. 58 694 82 70.

15 lip 2019