Przejdź do treści Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do stopki Przejdź do deklaracji dostępności

Oddaj swój głos na Podwórko NIVEA w Chmielnie!

Wójt Gminy Chmielno zwraca się z gorącą prośbą do wszystkich Mieszkańców i Gości, odwiedzających  naszą Gminę o włączenie się do głosownia w akcji pn. Podwórko NIVEA realizowanego pod hasłem ,,Razem najlepiej”.

Do wygrania jest Podwórko NIVEA, które wyposażone jest w nowoczesny, nietuzinkowy sprzęt. Nowy plac zabaw z  pewnością posłuży wszystkim  najmniejszym pociechom naszej Gminy a  także pozwoli na zagospodarowanie działki dotąd nieurządzonej.  Wartość rynkowa takiego placu zabaw wynosi 250 tys. zł.

Jeśli nam się uda, takie Podwórko powstanie w Chmielnie przy ulicy Franciszka Necla.

Zapraszamy do wirtualnego spaceru po Podwórku NIVEA, o które staramy się: https://podworko.nivea.pl/wycieczka/ oraz filmu promującego akcję.

Wierzymy, że to możliwe. Przypomnę, że w  2018 r. dzięki Państwa zaangażowaniu nasza Gmina jako jedna z  26 miejscowości w  Polsce otrzymała profesjonalnie wyposażoną pracownię komputerową od Fundacji Orange. Tak więc wszystko w Naszych rękach.

Wygrana w konkursie zależy przede wszystkim od wspólnego zaangażowania i aktywnego głosowania. Wystarczy raz dziennie, od dziś do 15 lipca 2021 r., oddać swój głos oraz zachęcić innych do przyłączenia się do ,,bitwy o podwórko”.

Instrukcja głosowania:

  1. Rejestracja na stronie https://podworko.nivea.pl/
  2. Odebranie w swojej skrzynce maila aktywacyjnego i kliknięcie „potwierdzenie konta”
  3. Zalogowanie się na stronie https://podworko.nivea.pl/ i wybranie naszej lokalizacji: w  kategorii miejscowości poniżej 20 000 mieszkańców, woj. pomorskie, powiat: kartuski i lokalizacja: Chmielno

 

Głosujemy każdego dnia – głosowanie trwa do 15 lipca 2021 r. – każdy głos jest ważny!

16 cze 2021