Przejdź do treści Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do stopki Przejdź do deklaracji dostępności

Komunikat Wójta Gminy Chmielno – #szczepimy się

Wójt Gminy Chmielno  informuje, że w najbliższą niedzielę tj. 15 sierpnia 2021 r. w godz. 14.00-19.00 mieszkańcy Gminy Chmielno, w wieku powyżej 12 lat będą mogli skorzystać z możliwości zaszczepienia się przeciw COVID-19 w punkcie szczepień plenerowych w formie specjalnie przystosowanego do tego celu autobusu. Szczepibus zaparkowany będzie na parkingu przed kościołem w Chmielnie – ul. Gryfa Pomorskiego.

To bardzo proste! Wystarczy przyjść i zaczekać na swoją kolej – bez wcześniejszego zapisywania się na konkretny termin, czy godzinę.

Uwaga, należy mieć ze sobą  dowód osobisty.

Na chętnych oczekiwać będzie wykwalifikowany i doświadczony personel. To szczególnie ważne dla osób, które mają jeszcze jakieś obawy. Badania kwalifikacyjne do szczepienia będzie dokonywał lekarz. Mieszkańcy mogą wybrać, czy chcą się zaszczepić szczepionką Johnson&Johnson czy Pfizer.

Punkt zorganizowany zostanie we współpracy z Wojewodą Pomorskim.

Informujemy także, że wszystkie osoby, które mają kłopot z dotarciem do punktu szczepień, proszone są o kontakt z Urzędem Gminy w Chmielnie, tel. 58-685-68-44.

Tak jak w innych działających już punktach szczepień, obecna będzie kadra medyczna, która zajmie się pacjentami zgodnie z obowiązującymi standardami i procedurami.

Na miejscu osobom zaszczepionym zostanie wydane zaświadczenie o przeprowadzonym szczepieniu.

12 sie 2021