Przejdź do treści Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do stopki Przejdź do deklaracji dostępności

Spektakl z okazji Dnia Matki pt. „Przepraszam Kochanie, ale to twoja wina”

Michał Melibruda – Wójt Gminy Chmielno oraz Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Chmielnie serdecznie zapraszają 26 maja 2023 r. o godz. 19:00 do sali widowiskowej Domu Kultury w Chmielnie na spektakl z okazji Dnia Matki pt. „Przepraszam Kochanie, ale to twoja wina” w wykonaniu aktorów z Teatru Muzycznego im. Danuty Baduszkowskiej w Gdyni.
Przedstawienie to komediowy koncert na dwa głosy oraz pianistę, poświęcony najsłynniejszemu tematowi świata – miłości; a dokładniej związkom między dwojgiem ludzi. Kolejne etapy zakochania, cienie i blaski romantycznych uniesień, opowiedziane z przymrużeniem oka w zróżnicowanych gatunkowo piosenkach. Znajdzie się tu miejsce i na popową balladę i bluesa, tango i ludową przyśpiewkę. Kilkadziesiąt minut z muzyką oraz tekstami, w których uda odnaleźć się odbicie siebie z dawnych, obecnych lub przyszłych lat. Polecamy ten koncert wszystkim tym, którzy lubią popatrzeć na świat z dystansu oraz uśmiechnąć się do naszych przywar.
Marek Sadowski – autor tekstów, poeta, aktor Teatru Muzycznego w Gdyni, współpracujący z warszawskim Teatrem Kamienica oraz Operą Bałtycką w Gdańsku. Tłumacz oraz pasjonat ludzi. Laureat licznych nagród artystycznych w dziedzinach scenicznych.
Klaudia Kuchtyk- aktorka teatralna, telewizyjna i dubbingowa. Absolwentka Studium wokalno- aktorskiego im. Danuty Baduszkowej w Gdyni. Współpracująca z wieloma teatrami w Polsce m.in. : Teatrem Muzycznym w Toruniu, Teatrem Muzycznym w Gdyni i Teatrem Komediowym Rębacz.
Patryk Skarbek-Tluchowski – kompozytor i aranżer, absolwent Akademii Muzycznej w Gdańsku, pedagog oraz jazzman.
Zapraszamy Państwa na to wyjątkowe spotkanie ze słowem i muzyką.
WSTĘP WOLNY!
Podczas koncertu odbędzie się zbiórka charytatywna na pomoc małemu Filipowi Heinich ze Słupska, który urodził się bez kości strzałkowej.

12 maj 2023