Przejdź do treści Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do stopki Przejdź do deklaracji dostępności

Badanie statystyczne z zakresu rolnictwa

Do 28 czerwca 2024 r. na terenie całej Polski jest prowadzone : Badanie pogłowia świń oraz produkcji żywca wieprzowego (R-ZW-S).

Celem badania jest uzyskanie informacji o pogłowiu świń oraz produkcji żywca wieprzowego w danym okresie sprawozdawczym oraz o kwartalnych cenach zakupu i dzierżawy ziemi rolnej. Dane zebrane w badaniu pozwolą na określenie zmian w gospodarstwie rolnym. Badaniem objęte są gospodarstwa rolne osób fizycznych, osób prawnych oraz jednostek organizacyjnych niemających osobowości prawnej prowadzące chów/hodowlę świń.

 

Więcej informacji na temat badań ankietowych z zakresu rolnictwa znajduje się pod adresem: stat.gov.pl/aktualnosci/badanie-poglowia-swin-oraz-produkcji-zywca-wieprzowego,554,1.html oraz na stronie internetowej dedykowanej badaniom ankietowym: badania-ankietowe.stat.gov.pl.

 

Potwierdzenie tożsamości ankietera statystycznego można uzyskać na stronie badania-ankietowe.stat.gov.pl lub dzwoniąc na infolinię statystyczną (22 279 99 99; następnie wybrać wew. 7 i następnie 1_ badania ankietowe rolne).

Badanie pogłowia świń oraz produkcji żywca wieprzowego (R-ZW-S)

Barania GUS - pogłowia świń i produkcja żywca wieprzowego

10 cze 2024