Przejdź do treści Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do stopki Przejdź do deklaracji dostępności

Zaproszenie na spotkanie konsultacyjne w Miechucinie

Wójt Gminy Chmielno serdecznie zaprasza do udziału w otwartym spotkaniu dotyczącym konsultacji społecznych w sprawie przygotowania miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego wsi Miechucino dla obszaru „Zielony Stok – Szlak Kaszubski – Wrzosowa”, które odbędzie się w dniu 25 lipca 2020 r. (sobota) o godz. 17.00 w Parku Rekreacyjnym w Miechucinie.

Otwarte spotkanie z atrakcjami, opieką animatora dla najmłodszych oraz poczęstunkiem w pięknym Parku Rekreacyjnym w Miechucinie z pewnością będzie dla Państwa czasem spędzonym w miłej i swobodnej atmosferze, a jednocześnie zaowocuje ciekawymi pomysłami, które będzie można wykorzystać w opracowywanym miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego wsi Miechucino dla obszaru „Zielony Stok – Szlak Kaszubski – Wrzosowa”.

Dodatkowo zapraszamy Państwa na wspólną rozmowę podczas spaceru badawczego w celu zapoznania się w terenie z zakresem przygotowywanego planu miejscowego (zapewniamy dojazd do miejsca docelowego).

Poznanie Państwa potrzeb i oczekiwań oraz dążenie do spójności planowanych działań jest dla nas bardzo istotne. Chcemy poznać Państwa opinie oraz wspólnie wypracować propozycje realnych rozwiązań w zakresie koncepcji zagospodarowania terenu Gminy.

Jest dla nas oczywiste, że nic nie zastąpi wspólnego tworzenia rozwiązań i ustalania decyzji. To właśnie dzięki takim spotkaniom, spacerom i dyskusjom w niezobowiązującej atmosferze udaje się znaleźć najlepsze rozwiązania.

Spotkanie konsultacyjne to:

– bezpośredni kontakt z innymi,

– możliwość zadawania pytań i rozwiewania wątpliwości,

– znajdowanie najlepszych rozwiązań.

 

Przyjdź i podziel się swoją opinią!

Zapraszamy!

Załącznik: ulotka Miechucino